Bezpłatne szkolenia BHP dla Podwykonawców

Ocena: 0
2589
Na budowach Budimeksu rozpoczyna się druga edycja okresowych szkoleń BHP dla pracowników firm podwykonawczych. Są one całkowicie bezpłatne.
Ich pomysłodawcą oraz inicjatorem jest Porozumienie na Rzecz Bezpieczeństwa w Budownictwie - zrzeszające największych generalnych wykonawców, w tym Budimex. Szkolenia w całości finansuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Program szkolenia bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach oraz doświadczeniach firm zrzeszonych w porozumieniu. Jest on też na bieżąco aktualizowany o nowe wnioski płynące z analizy zdarzeń wypadkowych. Szkolenia będą prowadzone w całej Polsce od stycznia do kwietnia tego roku.

Pierwsza edycja

Ubiegłoroczna edycja pokazała, że inicjatywa jest niezwykle potrzebna i wysoko oceniona przez uczestników.  Średnia ocena to 4,8, w skali od 1 do 5. Łącznie w 2017 r. w szkoleniach wzięło udział ponad 3200 osób w 16. lokalizacjach na ternie całej Polski.  Przedsiębiorcy, którzy wysłali swoich pracowników na szkolenia przyznali, iż  warsztaty nie tylko podniosły znacząco wiedzę z zakresu BHP, ale także zwiększyły świadomość pracowników, eliminując zachowania ryzykowne i potencjalnie niebezpieczne.

Źródło i zdjęcie: Budimex
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy