Strona główna | AktualnościBudimex Etyczną Firmą 2016

Budimex Etyczną Firmą 2016

30 marca 2017 roku Puls Biznesu przyznał przedsiębiorstwom tytuły Etycznej Firmy. Spośród 224 zgłoszonych, tytuł otrzymało 15 z nich. Wśród wyróżnionych znalazł się także Budimex.

W organizowanym przez Puls Biznesu konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa, które prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i wartościach w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy oraz wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych firm w Polsce. Warunkiem przyznania tytułu jest wdrożenie standardów etycznych na wszystkich szczeblach - od zarządu, poprzez menedżerów, aż po szeregowych pracowników. Brane pod uwagę są także najlepsze praktyki na rzecz interesariuszy - szacunek wobec pracowników, klientów, kontrahentów, konkurencji, środowiska, państwa i społeczeństwa.

Pozostałe spółki, które także otrzymały nagrodę "Etyczna Firma 2016", to:

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Bama Logistics, Bank Handlowy w Warszawie, Budimex, CEMEX Polska, EDF Polska, Grupa Raben, Janssen-Cilag Polska, Johnson & Johnson Poland, MoneyGram Payment Systems Poland, Nationale-Nederlanden, PCC EXOL, PZU, Pramerica Życie TUiR, Siemens.

Partnerem konkursu jest Puls Biznesu. Audytotem - PWC.

Źródło i zdjęcie: Budimex

CZYTAJ WIĘCEJ

Budimex przebuduje Szpital Wojewódzki w Toruniu
Zachodnia obwodnica Lublina budowana przez Budimex już otwarta
Rusza 8. edycja Akademii Budimex
Budimex zbuduje Siedlecki Ośrodek Onkologii
Budimex i Politechnika Warszawska łączą siły
Budimex z wyróżnieniem Odpowiedzialny Pracodawca 2017DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Termobet: Termoizolacyjność budynku - jak uchronić dom przed utratą ciepła?

Jednym z kluczowych etapów każdej budowy jest zapewnienie prawidłowej termoizolacyjności budynku. Aby zagwarantować w nim komfort cieplny, konieczne jest właściwe wykonanie wieńca stropowego. Odpowiednio dobrane kształtki poprawiają izolacyjność cieplną stropów, dzięki czemu budynek stanie się bardziej energooszczędny. Czytaj więcej