Budimex Etyczną Firmą 2016

Ocena: 0
4054
30 marca 2017 roku Puls Biznesu przyznał przedsiębiorstwom tytuły Etycznej Firmy. Spośród 224 zgłoszonych, tytuł otrzymało 15 z nich. Wśród wyróżnionych znalazł się także Budimex.

W organizowanym przez Puls Biznesu konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa, które prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i wartościach w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy oraz wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych firm w Polsce. Warunkiem przyznania tytułu jest wdrożenie standardów etycznych na wszystkich szczeblach - od zarządu, poprzez menedżerów, aż po szeregowych pracowników. Brane pod uwagę są także najlepsze praktyki na rzecz interesariuszy - szacunek wobec pracowników, klientów, kontrahentów, konkurencji, środowiska, państwa i społeczeństwa.

Pozostałe spółki, które także otrzymały nagrodę "Etyczna Firma 2016", to:

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, Bama Logistics, Bank Handlowy w Warszawie, Budimex, CEMEX Polska, EDF Polska, Grupa Raben, Janssen-Cilag Polska, Johnson & Johnson Poland, MoneyGram Payment Systems Poland, Nationale-Nederlanden, PCC EXOL, PZU, Pramerica Życie TUiR, Siemens.

Partnerem konkursu jest Puls Biznesu. Audytotem - PWC.

Źródło i zdjęcie: Budimex
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy