Strona główna | AktualnościBudimex nagrodzony Wielką i Honorową Perłą

Budimex nagrodzony Wielką i Honorową Perłą

W XV edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki, Budimex otrzymał Honorową Perłę w kategorii gospodarka oraz znalazł się wśród Pereł Wielkich. To duże wyróżnienie dla spółki oraz docenienie wysokich pozycji, jakie zajmowała w rankingu przez wiele lat.

Każdego roku podczas uroczystej Gali wręczane są statuetki dla najlepszych podmiotów gospodarczych, a tytuł "Perły Polskiej Gospodarki" przyznawany jest na podstawie opracowanych przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie algorytmów szeregujących przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskim.

Badanie, w jakim biorą udział firmy jest nieodpłatne, co potwierdza rzetelny charakter rankingu. Badanie rankingowe obejmuje ponad 2000 firm, których przychody z całokształtu działalności gospodarczej w okresie roku wyniosły odpowiednio: od 100 milionów do 1 miliarda zł - Perły Duże, powyżej 1 miliarda złotych - Perły Wielkie.

Tegoroczna Gala połączona była z obchodami jubileuszu XV edycji Pereł, które organizuje "Polish Market" już od 1996 roku, promując na całym świecie polską gospodarkę, naukę i kulturę.

Ogłoszenie wyników rankingu jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi elity środowisk politycznych, biznesowych, naukowych oraz przedstawicieli świata kultury.

Źródło i zdjęcie: Budimex

CZYTAJ WIĘCEJ

Budimex wybuduje odcinek S61 Via Baltica z betonu cementowego
Budimex po raz kolejny w składzie Respect IndexDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Ochrona przeciwpożarowa konstrukcji betonowych

Konstrukcje betonowe, pomimo wysokiej odporności samego materiału na działanie ognia, również należy projektować z uwzględnieniem aspektu nośności ogniowej. Wraz z ekspertem Paroc wyjaśniamy, jak określać i dobrać odpowiednią metodę ochrony dla dźwigarów, kolumn, ścian i płyt z betonu. Czytaj więcej