Buszrem udziela porad na temat nawierzchni z kostki betonowej

Ocena: 0
1575
Taras, podjazd, ścieżki ogrodowe - ta część inwestycji związanej z domem jednorodzinnym często traktowana jest jako drugorzędna wobec budowy domu. Niesłusznie. Brak planu i błędy popełniane przy układaniu nawierzchni i budowie tarasu mogą zepsuć efekt estetyczny całej posesji, obniżyć komfort życia mieszkańców i narazić ich na dodatkowe koszty.

W mediach społecznościowych, w komentarzach i na forach regularnie pojawiają się skargi na błędy popełnione przez wykonawców budowlanych wraz z prośbami o rady - jak uratować sytuację, naprawić błąd, wyegzekwować reklamację. Czy można tego uniknąć? Można!

Planujesz aranżację ogrodu? Szukasz ekipy brukarskiej do budowy tarasu? Masz wątpliwości co do metody zastosowanej przez brukarzy przy układaniu schodów tarasowych? Chciałbyś poprawić swoją wiedzę przed wyborem ekipy? Planujesz budowę domu i chcesz uniknąć przykrych niespodzianek?

Napisz do eksperta firmy Buszrem. Razem z grupą specjalistów firma zastanowi się, wyjaśni oraz wskaże optymalne rozwiązanie. Nasz adres: ekspert@buszrem.pl.

Źródło i zdjęcie: Buszrem
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: