Strona główna | AktualnościFirma Warbud wyróżniona tytułem "Solidny Pracodawca Roku 2016"

Firma Warbud wyróżniona tytułem "Solidny Pracodawca Roku 2016"

Już po raz trzeci Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Solidny Pracodawca Roku uhonorowała firmę Warbud SA swoim godłem. Jest to prestiżowa nagroda, stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firmy pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce, certyfikat z rąk przedstawiciela jury odebrała Edyta Rytel z Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

"Nie było by nas w tak zacnym gronie laureatów, gdyby nie ciężka praca tych, którzy konsekwentnie od 25 lat w myśl idei "Warto budować" konstruują nie tylko obiekty, ale i solidne zespoły. Wspólnie budujemy markę naszej firmy, a ambicji nam nie brakuje" - powiedziała E. Rytel, dziękując kapitule za docenienie polityki HR Warbudu.


Komisja Kwalifikacyjna wyłoniła laureatów na podstawie wielu, wystandaryzowanych kryteriów, badając  ścieżki kariery i szkolenia pracowników, system motywacyjny, przestrzeganie prawa pracy oraz terminowość wypłat. Skrupulatnie analizowane są warunki pracy i przestrzeganie przepisów BHP, a także warunki socjalne i dynamika zatrudnienia w ostatnich latach. Liczy się społeczna odpowiedzialność firmy oraz opinie zewnętrzne i wewnętrzne na temat kandydata, pozyskiwane m.in. z Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędów Pracy, władz lokalnych oraz organizacji biznesowych. Niezależna ocena jest nie tylko powodem do dumy, ale i nagrodą za dobrze wykonaną pracę.

Źródło i zdjęcie: Warbud

CZYTAJ WIĘCEJ

Wbicie pierwszej łopaty pod rządowy projekt PPP realizowany przez Warbud
Warbud wyróżniony tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł"
Warbud zbuduje tunel pod torami PKP w Siedlcach
Budowy Warbudu wśród najlepszych realizacji budowlanych 2016 rokuDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Poradnik inżyniera. Ochrona przeciwpożarowa konstrukcji betonowych

Konstrukcje betonowe, pomimo wysokiej odporności samego materiału na działanie ognia, również należy projektować z uwzględnieniem aspektu nośności ogniowej. Wraz z ekspertem Paroc wyjaśniamy, jak określać i dobrać odpowiednią metodę ochrony dla dźwigarów, kolumn, ścian i płyt z betonu. Czytaj więcej