Strona główna | AktualnościGórażdże nagrodzone tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2017

Górażdże nagrodzone tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2017

Górażdże Cement SA zostały laureatem rankingu Budowlana Marka Roku 2017 organizowanego przez Instytut ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, lidera badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.

Jest to już kolejne wyróżnienie przyznane firmie Górażdże Cement SA przez firmy wykonawcze w ramach plebiscytu konsumenckiego prowadzonego każdego roku przez  ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia i tytuły "Budowlanej Marki Roku" przyznawane są od 13 lat stabilnym markom, które cieszą się wysoką pozycją i renomą w opinii przedstawicieli firm wykonawczych.

Podczas Gali wręczania nagród, która odbyła się 8 czerwca br. w Michałowicach  koło Warszawy spółka Górażdże Cement SA została uhonorowana tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2017 w kategorii CEMENT, jak również tytułem Złotego Championa Roku 2017, który przyznawany jest markom, które cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców .

Ranking został opracowany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane według kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości.

Źródło: Górażdze

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport zrównoważonego rozwoju Grupy Górażdże
Firma Górażdże Kruszywa otworzyła nową kopalnię w Stoszycach
Grupa Górażdże: Gala finałowa konkursu Quarry Life Award 2016 za nami
Zmiany w kierownictwie Grupy Górażdże
Quarry Life Award 2018: Grupa Górażdże rozpoczyna czwartą edycję konkursuDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Renowacja kamienicy: wymiana stropu z wykorzystaniem Teriva Light

Położone w centrach miast zabytkowe kamienice coraz częściej stają się obiektem zainteresowania branży deweloperskiej. Lokalizacja, bliskość obiektów handlowych i usługowych, a także piękne, duże przestrzenie w mieszkaniach to niezaprzeczalne zalety dla ich przyszłych nabywców. Jednak przedwojenne budynki zwykle wymagają gruntownej rewitalizacji, zanim trafią na rynek wtórny do sprzedaży. Często wiąże się to również z koniecznością wymiany stropów. Czytaj więcej