Strona główna | AktualnościKolejna edycja targów Intermasz odbędzie się wraz z targami Budma

Kolejna edycja targów Intermasz odbędzie się wraz z targami Budma

To już oficjalne - kolejna edycja targów Intermasz odbędzie się wraz z targami Budma w przyszłym roku! Konsolidacja obu wydarzeń, ponownie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane! Zmiana terminu targów Intermasz została podjęta przez zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich w porozumieniu z wystawcami oraz partnerami wydarzenia.


Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich poinformował również o zmianie terminu Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz. Po rozmowach i w porozumieniu z partnerami, termin targów ustalono na 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku, co oznacza, że odbędzie się w tym samym terminie, co najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, Intermasz będzie się odbywał w cyklu 2-letnim.

Źródło: MTP
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Poradnik inżyniera. Ochrona przeciwpożarowa konstrukcji betonowych

Konstrukcje betonowe, pomimo wysokiej odporności samego materiału na działanie ognia, również należy projektować z uwzględnieniem aspektu nośności ogniowej. Wraz z ekspertem Paroc wyjaśniamy, jak określać i dobrać odpowiednią metodę ochrony dla dźwigarów, kolumn, ścian i płyt z betonu. Czytaj więcej