Akumulatorowy Dremel 8100 z szybką wymianą osprzętu

Ocena: 0
2678

Dremel 8100 to pierwsze na polskim rynku akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne z szybką wymianą osprzętu. Nowy model został wyposażony w innowacyjną nakrętkę EZ Twist, umożliwiającą wymianę akcesoriów bez konieczności użycia klucza. Narzędzie jest dostępne na rynku od 1 stycznia 2013 r.

Dremel 8100 jest kompatybilny ze wszystkimi oryginalnymi akcesoriami do urządzeń Dremel. Jest to praktyczne narzędzie wielofunkcyjne do precyzyjnych prac remontowych i hobbistycznych. Dzięki płynnej regulacji w zakresie od 5 000 do 30 000 obrotów na minutę zapewnia większą kontrolę oraz komfort pracy w dowolnym materiale.

Można nim wycinać, ciąć, szlifować, polerować, rzeźbić i grawerować. Ergonomiczny kształt oraz miękka okładzina w miejscu chwytu sprawiają, że model Dremel 8100 wyjątkowo dobrze trzyma się w dłoni, a stabilny uchwyt zapewnia redukcję wibracji - nawet w przypadku prac wymagających większego nacisku. Niewątpliwą zaletą nowego Dremela 8100 jest wyeliminowanie niepożądanego wyłączania się urządzenia wskutek zbyt silnego nacisku.

W skład zestawu wchodzi narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8100, jednogodzinna ładowarka do akumulatora 7,2 V, przystawka - precyzyjny uchwyt, 15 wysokiej jakości wymiennych akcesoriów  oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Wysoką wydajność nowego modelu zapewnia bateria litowo-jonowa. Wszystkie elementy zestawu zapakowane są w poręczną i praktyczną torbę o wymiarach 26 x 29 cm.

Parametry techniczne narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8100:

  • Napięcie akumulatora: 7,2 V
  • Pojemność akumulatora: 1,3 Ah (9,4 Wh)
  • Prędkość obrotowa: 5 000-30 000 obr./min.
  • Waga: 415 g (łącznie z akumulatorem)
  • Czas ładowania akumulatora: 1 godz.
  • Technologia akumulatora: Li-Ion
źródło i zdjęcia: Bosch
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy