DeWalt(R) wprowadza nową serię akumulatorowych 3-funkcyjnych młotowiertarek

Ocena: 0
2642
Nowa seria młotowiertarek ze zintegrowanym systemem odpylania charakteryzuje się najniższym poziomem wibracji w swojej klasie - 7,1 m/s2. Te mobilne elektronarzędzia są przeznaczone m.in. do długotrwałego wiercenia np. otworów pod kotwy w betonie, czy kucia tynków.

Długotrwałe kucie i wiercenie podczas budowy, remontu czy montażu w pomieszczeniach zagospodarowanych wiąże się zazwyczaj z dużym zapyleniem całego pomieszczenia. Aby nie wdychać tych zanieczyszczeń, a po pracy cieszyć się porządkiem, warto je regularnie usuwać - najlepiej już w trakcie pracy.

Pozwala na to zintegrowany z najnowszą serią młotowiertarek DEWALT®, napędzany własnym silnikiem system odpylający z filtrem HEPA (High Efficiency Particulate Air filter). Zaczepiany u dołu elektronarzędzia, posiada teleskopową rurę biegnącą od pojemnika, wzdłuż korpusu, aż do wiertła, które otacza specjalną końcówką. Ten innowacyjny system wciąga pył bezpośrednio podczas pracy, a także przez 2 sekundy po jej zakończeniu, zatrzymując 99.97% zanieczyszczeń mechanicznych większych niż 0,3 mikrometra.

Nowe akumulatorowe młotowiertarki DEWALT® o wadze 3,8 kg (z systemem odpylającym - 5,8 kg) wiercą udarowo w betonie, cegle i murze w zakresie 4 - 26 mm z częstością do 4500 ud./ min o sile 2,3 J i najniższym w swojej klasie poziomem wibracji 7,1 m/s2. Po wyłączeniu udaru elektronarzędzia pozwalają także na precyzyjną pracę w metalu (do 13 mm) i drewnie (do 30 mm). Zatrzymanie obrotów umożliwia z kolei lekkie podkuwanie tynku, ceramiki lub muru. Elektronarzędzia posiadają szybko demontowalne uchwyty do wierteł SDS-Plus oraz standardowe, 3-szczękowe. Bateria 36V Li-Ion o pojemności 4 Ah pozwala na wykonanie 86 otworów wiertłami 10x80 mm, a 303 otworów wiertłami 6x40 mm.

Zestaw DCH365M2 DEWALT® zawiera zintegrowany system odpylający D25302DH z filtrem HEPA, 2 akumulatory Li-Ion, ładowarkę, uchwyt boczny z adapterem do odpylania, szybkowymienne uchwyty SDS-Plus i 3-szczękowy oraz mocny kufer transportowy.

Źródło i zdjęcie: DeWalt

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy