Dremel 8200 Platinum Edition

Ocena: 0
9822
Dremel 8200 Platinum Edition to nowa propozycja marki Dremel. Znane już użytkownikom akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 jest teraz dostępne także w niezwykłym zestawie, w którym poza narzędziem, ładowarką i dodatkowym akumulatorem znajduje się aż 65 akcesoriów i 5 przystawek. To najbogatszy zestaw w ofercie marki Dremel.

Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200 przydaje się zarówno podczas drobnych prac remontowych, jak i w czasie realizacji skomplikowanych projektów - wystarczy użyć odpowiedniego osprzętu. Narzędzie świetnie sprawdza się przy cięciu i wygładzaniu wielu materiałów - m.in. usuwaniu rdzy, szlifowaniu krawędzi, rzeźbieniu, grawerowaniu oraz wycinaniu otworów w drewnie, metalu czy plastiku.

Ponieważ Dremel 8200 zasilany jest wydajnym akumulatorem, można nim wygodnie pracować nawet w miejscach bez dostępu do źródeł zasilania, np. na tarasie czy w ogrodzie. Ładowanie akumulatora trwa zaledwie godzinę, dzięki czemu można szybko powrócić do pracy narzędziem.

Mocny silnik narzędzia poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi pracami. Płynna regulacja obrotów do 30 000 na minutę pozwala łatwo dostosować prędkość roboczą do zadania. Dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że końcówka zatrzymuje się natychmiast po wyłączeniu. Miękki i wygodny uchwyt, dopasowany do kształtu dłoni, redukuje wibracje nawet przy pracach wymagających większego nacisku.

Dużą zaletą narzędzia Dremel 8200 Platinum Edition jest łatwa i szybka wymiana osprzętu: nakrętka EZ Twist pełni rolę klucza, którym można wygodnie i pewnie zamocować osprzęt w uchwycie - wystarczy odkręcić nakrętkę EZ Twist, założyć osprzęt i ponownie ją zakręcić. Ponieważ nakrętka EZ Twist jest elementem obudowy, nie ma obawy o zagubienie tego elementu, jak to miało miejsce w przypadku oddzielnego klucza.

W skład tego niezwykłego zestawu dla wszystkich fanów majsterkowania wchodzi narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200, dodatkowy akumulator, ładowarka do akumulatora oraz szeroka gama przystawek i akcesoriów:
 • przystawka antyodpryskowa;
 • prowadnica do cięcia, która doskonale sprawdza się przy cięciach w linii prostej i po dowolnej krzywej oraz przy frezowaniu listew, paneli i gzymsów;
 • przystawka do cięcia po linii i kole, która umożliwia wykonywanie prostych cięć i precyzyjnie wycina otwory w różnych materiałach;
 • uchwyt pozwalający na precyzyjną pracę;
 • przystawka do nadawania kształtów, która umożliwia ścieranie i szlifowanie pod kątem 90 i 45 stopni;
 • 65 dodatkowych akcesoriów wysokiej jakości marki Dremel.
Wszystkie elementy zestawu zapakowane są w elegancką i praktyczną walizkę aluminiową.


Parametry techniczne narzędzia:
 • Prędkość obrotowa: 5 000 - 30 000 obr./min.
 • Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
 • Napięcie / Pojemność akumulatora: 10,8 V / 1,5 Ah
 • Czas ładowania akumulatora: 1 godz.
 • Ciężar: 600 g
 • Sugerowana cena detaliczna brutto (marzec 2013): Zestaw Dremel 8200 Platinum Edition - 955,00 zł

Źródło i zdjęcie: Bosch
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy