Hilti zaprezentowało nowości dla branży budowlanej na 2015 rok

Ocena: 0
3491
Firma Hilti wprowadziła na polski rynek szereg nowych, innowacyjnych narzędzi i technologii. Z premierową ofertą jako pierwsi zapoznali się przedstawiciele branży budowlanej, którzy w dniach 26-28 maja wzięli udział w Dniach Innowacji Hilti zorganizowanych w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. W trakcie 3 dni odbyło się 21 specjalnych pokazów nowych urządzeń, w trakcie których zniszczono ponad 16 ton betonu.

Dni Innowacji odbyły się we flagowych sklepach Hilti Center w 3  polskich miastach. Wydarzenie przyciągnęło setki profesjonalistów z branży budowlanej. Wszyscy mieli okazję poznać i samodzielnie przetestować najważniejsze, premierowe urządzenia i technologie, które trafią na polski rynek w tym roku.


Wśród nowości produktowych znalazły się m.in. kotwy chemiczne wsparte systemem wiercenia bezpyłowego (element systemu SafeSet), tarcze garnkowe DG-CW CA-SP do szlifowania betonu, a także zielony laser liniowy PM 2-LG. W trakcie pokazów specjalnych klienci mogli przekonać się o niezwykłych możliwościach  m.in. młota udarowego TE 3000-AVR, piły diamentowej DST 10-CA oraz wiertnicy diamentowej DD 350-CA. Dodatkowo zaprezentowano młotowiertarkę TE 4-A22 z innowacyjnym systemem odsysania pyłu DRS, która w ramach konkursów wymagających wyjątkowych umiejętności budowlanych trafiła do najlepszych 9 profesjonalistów. Podczas spotkań klienci mieli dodatkową możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami w obszarach Hilti Online, usłudze Zarządzanie Flotą oraz doradztwa projektowego.


"Zależy nam, aby Dni Innowacji nie były wyłącznie prezentacją najważniejszych premier narzędziowych i technologii. To również bardzo dobra okazja do spotkania oraz wymiany doświadczeń z najlepszymi ekspertami i profesjonalistami. Liczymy, że pod tym względem Dni Innowacji staną się jednym z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń dla polskiej branży budowlanej. Okazja do kolejnego spotkania nastąpi już we wrześniu" - powiedział Tomas Trocil, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Źródło i zdjęcia: Hilti
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy