Przenośniki jastrychu Mixokret

Ocena: 0
3980
Znane przenośniki jastrychu typoszeregu Mixokret cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze prostsze w obsłudze, jeszcze łatwiejsze do serwisowania, jeszcze zwrotniejsze. Jastrych, drobny żwir, piasek lub beton drobnoziarnisty - listę można ciągnąć w nieskończoność. Wszystkie te materiały Mixokret transportuje niezawodnie i w każdej chwili.

Mixokret ma wystarczającą moc, aby można go było zastosować nawet na dużych placach budowy bez zmiany miejsca ustawienia. Natomiast niezależnie od wielkości placu budowy urządzenie to można zawsze szybko złożyć, jest natychmiast gotowe do pracy, a jako przyczepa szczególnie mobilne.

Dysponując urządzeniem Mixokret, nie ma już potrzeby noszenia piasku wiadrami gdyż można go komfortowo "przepompować" do miejsca docelowego. Urządzenie tłoczy wymyty piasek o wielkości ziarna 8 mm. Mixokret znajduje zastosowanie do zwykłego tłoczenia betonu - od drobnoziarnistego do betonu chudego i lekkiego.

Urządzenie Mixokret jest bardzo łatwe w obsłudze. Duże i wytrzymałe przełączniki są dobrze widoczne i umieszczone w sposób ergonomiczny. Trwałe wskaźniki analogowe stale przekazują najważniejsze informacje: ciśnienie oleju, ciśnienie tłoczenia w instalacji, temperaturę i wskaźnik naładowania.

Mixokret zalicza się do najbezpieczniejszych maszyn budowlanych. Jeśli podczas pracy urządzenia zostanie na przykład otwarta siatka zabezpieczająca mieszalnika, automatycznie wyłącza się mieszadło. Ponowna praca rozpocznie się dopiero wtedy, gdy siatka ostanie zamknięta.

Dane techniczne:


Źródło i zdjęcia: www.putzmeister-polska.pl
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy