Pull off DY-2 - urządzenie do badania wytrzymałości na odrywanie

Ocena: 0
3990
W dniach 15 - 21 kwietnia 2013 r. podczas 30. Międzynarodowych Specjalistycznych Targów maszyn Budowlanych BAUMA w Monachium miała miejsce premiera najnowszego automatycznego urządzenia pull off DY-2 szwajcarskiej firmy PROCEQ.

Urządzenie DY-2 dostępne jest w wariantach o maksymalnej sile zrywającej 6 kN, 16 kN i 25 kN co umożliwia bardzo szeroki zakres zastosowań. Olbrzymią zaletą nowych aparatów pull off jest automatyczny napęd sterowany mikroprocesorowo zapewniający stały i odporny na wstrząsy wzrost obciążenia oraz możliwość wizualizacji na komputerze PC graficznego wykresu przyrostu siły w czasie, za pomocą dołączonego oprogramowania.

Urządzenie DY-2 rejestruje wiele parametrów badania, w tym wartość maksymalnej zadanej siły, data i czas badania, rozmiar użytej płytki badawczej, czas trwania testu oraz rodzaj oderwania. Umożliwia to wydruk lub zapisanie na komputerze kompletnego raportu zgodnie z wymaganiami Norm Europejskich i Amerykańskich. W Polsce urządzenie zadebiutuje podczas konferencji "Awarie Budowlane" w Międzyzdrojach, w dniach 21 - 23 maja br. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z aparaturą na stoisku firmy VIATECO Sp. z o.o. z Katowic.

Źródło i zdjęcie: VIATECO Sp. z o.o.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy