Betonowe płyty tarasowe Buszrem z warstwą granitu i marmuru

Ocena: 0
1924
Rodzinę szlachetnych płyt tarasowych Rock charakteryzuje klasyczna forma, naturalna barwa kamienia oraz charakterystyczna chropowatość. Płyty zwracają uwagę estetyką, łatwością montażu i trwałością. Czystość formy, stonowana barwa i faktura o doskonałej przyczepności to ich podstawowe zalety.

Płyty tarasowe Rock w najpopularniejszych, klasycznych wybarwieniach są niemal białe lub szare. Dzięki dodaniu do ich górnej warstwy granitu lub marmuru zyskują uniwersalną estetykę, a ich podobieństwo do naturalnego kamienia pozwala stosować je wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość wykończenia. Dobrze prezentują się na tarasach, ścieżkach ogrodowych, deptakach i zielonych skwerach, ale również na placach i miejscach reprezentacyjnych.

Dodawanie naturalnego kruszywa do galanterii betonowej nie jest tylko sprawą doskonałej estetyki. Marmur i granit, którym pokryte są płyty nie tylko zwiększa ich odporność na ścieranie, ale - dzięki śrutowaniu - tworzy nawierzchnię o bardzo dobrej przyczepności. Technologia śrutowania polega na obijaniu z dużą częstotliwością powierzchni płyt małymi metalowymi kulkami. Zyskują przez to charakterystyczną fakturę naturalnego kamienia, która gwarantuje doskonałą przyczepność dla stóp.

Czy będzie to taras, ścieżka w ogrodzie, deptak czy miejski plac - proste kwadratowe i prostokątne płyty harmonijnie wkomponują się w otoczenie. Stonowane kolory, to cecha, która pozwala łączyć je z innymi materiałami nawierzchniowymi, ale także elewacją i detalami jej wykończenia. Marmur i granit pasują do szlachetnych kostek brukowych, klinkieru i drewna.

Płyty Rock dostępne są również z wykończeniem w strukturze łupka lub piaskowca. Kolorystyka rodziny sięgnęła także po kontrastowe zestawienia bieli i czerni (pieprz i sól), czy bardziej wyraziste beż, jasny beż i brąz (jesienne inspiracje) - a nawet po kolor czerwony.

Płyty Rock firmy Buszrem - charakterystyka:
  • grubość: 38 mm
  • wymiary: 40 x 40 cm; 40 x 60 cm
  • formy wykończenia powierzchni: śrutowana, struktura łupka, struktura piaskowca
  • przeznaczenie: tarasy, ścieżki ogrodowe, place, skwery, pasaże handlowe

Źródło i zdjęcie: Buszrem
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: