Strona główna | RealizacjeBudimex zbuduje Siedlecki Ośrodek Onkologii

Budimex zbuduje Siedlecki Ośrodek Onkologii

Budimex, jako lider konsorcjum, wraz z Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH podpisał umowę o wartości 55 912 566,71 zł brutto na budowę Siedleckiego Ośrodka Onkologii przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Przedmiotem projektu jest budowa nowoczesnego, pełnoprofilowego ośrodka onkologicznego  przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Inwestycja realizowana jest w systemie "zaprojektuj i wybuduj". Dodatkowo przebudowane zostaną elementy zagospodarowania terenu wokół budynku wraz z infrastrukturą techniczną. Dostarczona będzie także część wyposażenia medycznego.

Szpital o kształcie trzech prostopadłościennych brył, o wysokości czterech kondygnacji, wraz z piątą niepełną kondygnacją techniczną, zostanie połączony podziemnym tunelem z głównym zespołem budynków. Powierzchnia użytkowa ośrodka wynosić będzie ok. 6.000 m2. Inwestycja zostanie zakończona w maju 2018 roku.

Zakres Budimex stanowi 66% wartości inwestycji i wynosi 36 902 294,03 zł, natomiast partnerzy Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH, w swoim zakresie mają prace o łącznej wartości 19 010 272,68 zł.

Źródło: Budimex


CZYTAJ WIĘCEJ

Wyróżnienie dla prezesa Budimeksu
Budimex Etyczną Firmą 2016
Trasa Łagiewnicka w Krakowie dla Budimeksu
Budimex i Politechnika Warszawska łączą siły
Budimex z wyróżnieniem Odpowiedzialny Pracodawca 2017DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Termobet: Termoizolacyjność budynku - jak uchronić dom przed utratą ciepła?

Jednym z kluczowych etapów każdej budowy jest zapewnienie prawidłowej termoizolacyjności budynku. Aby zagwarantować w nim komfort cieplny, konieczne jest właściwe wykonanie wieńca stropowego. Odpowiednio dobrane kształtki poprawiają izolacyjność cieplną stropów, dzięki czemu budynek stanie się bardziej energooszczędny. Czytaj więcej