Budimex zbuduje Siedlecki Ośrodek Onkologii

Ocena: 0
2116
Budimex, jako lider konsorcjum, wraz z Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH podpisał umowę o wartości 55 912 566,71 zł brutto na budowę Siedleckiego Ośrodka Onkologii przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Przedmiotem projektu jest budowa nowoczesnego, pełnoprofilowego ośrodka onkologicznego  przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Inwestycja realizowana jest w systemie "zaprojektuj i wybuduj". Dodatkowo przebudowane zostaną elementy zagospodarowania terenu wokół budynku wraz z infrastrukturą techniczną. Dostarczona będzie także część wyposażenia medycznego.

Szpital o kształcie trzech prostopadłościennych brył, o wysokości czterech kondygnacji, wraz z piątą niepełną kondygnacją techniczną, zostanie połączony podziemnym tunelem z głównym zespołem budynków. Powierzchnia użytkowa ośrodka wynosić będzie ok. 6.000 m2. Inwestycja zostanie zakończona w maju 2018 roku.

Zakres Budimex stanowi 66% wartości inwestycji i wynosi 36 902 294,03 zł, natomiast partnerzy Vamed Polska Sp. z o.o. i Vamed Engineering GmbH, w swoim zakresie mają prace o łącznej wartości 19 010 272,68 zł.

Źródło: Budimex

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy