Inwestycja Robyg Jagodno z pozwoleniem na budowę

Ocena: 0
1993

Grupa ROBYG - jeden z czołowych polskich deweloperów - otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę dla pierwszego etapu, inwestycji we Wrocławiu - ROBYG Jagodno. W tej fazie projektu powstanie 119 lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 109 m2 w budynku wielorodzinnym z towarzyszącymi lokalami usługowymi oraz terenami zielonymi. Pozwolenie obejmuje też 48 lokali w zabudowie atrialnej i 8 domów szeregowych, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży. Budowa rozpocznie się w Q1 2019, a przewidywane zakończenie prac przypada na Q3 2020. W całej inwestycji powstanie ponad 900 mieszkań w zróżnicowanej zabudowie, począwszy od typowych kilkukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych przez kameralne domy atrialne, aż do enklawy domków szeregowych, tworzącej wielopokoleniowe, kompleksowe osiedle otoczone zielenią. Dodatkowo, ROBYG jako jedyny deweloper we Wrocławiu wyposaża wszystkie mieszkania w system Smart House bezpłatnie.

ROBYG Jagodno oferuje budynki odznaczają się niską energochłonnością dzięki oświetleniu LED oraz wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo - mieszkańcy będą mieli do dyspozycji park, który Grupa ROBYG wykona i przekaże na rzecz społeczności. Wizja urbanistyczna z różnorodną zabudową, elewacjami nawiązującymi do faktury drewna i kameralnymi alejkami tworzą przestrzeń przyjazną do życia. ROBYG to 18 lat doświadczenia, ponad 18 000 sprzedanych lokali i 50 000 zadowolonych klientów. Grupa ma mocną pozycję w kraju - obecnie w budowie ROBYG ma ponad 6000 lokali, a w ofercie łącznie ponad 2200 mieszkań, co oznacza szeroki wybór dla klientów.

"Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowana w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: kameralne szeregowce, domy atrialne i nowoczesny budynki wielorodzinne - dzięki czemu przestrzeń będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji i tworzeniu społeczności wielopokoleniowej. Sprawnie uzyskane pozwolenia na budowę umożliwia realizację inwestycji zgodnie z harmonogramem i dostarczenie nowoczesnych, energooszczędnych lokali na rynek wrocławski tak szybko jak to możliwe. ROBYG będzie systematycznie wprowadzał do sprzedaży kolejne etapy inwestycji, żeby rozbudować wrocławską ofertę o poszukiwane przez klientów lokale w dobrym stosunku ceny do jakości z dodatkowymi udogodnieniami - takimi, jak tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole" - powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej ROBYG SA.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House - zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.

Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.

Źródło i zdjęcie: Robyg

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy