Posadzka Sika w pawilonie edukacyjnym w Białowieskim Parku Narodowym

Ocena: 0
1683
Rezerwat oprócz atrakcji turystycznej jest też miejscem edukacji przyrodniczej dzieci i młodzieży szkolnej. Nowo wybudowany Pawilon Edukacyjny ma powierzchnię ok. 1000 m2. Obiekt wyposażony jest w ekologiczną infrastrukturę (m.in. panele fotowoltaiczne, odzysk wody deszczowej, pompę ciepła, biologiczną oczyszczalnie ścieków).

W przypadku posadzki inwestor oczekiwał trwałego, spełniającego wymagania ekologiczne i łatwego do utrzymania w czystości systemu, co jest niezwykle istotne w przypadku budynków użyteczności publicznej. Dodatkowym wymaganiem był krótki czas realizacji. Konieczne było wykonanie posadzki na świeżym, 10-cio dniowym podłożu, o wilgotności ok. 6%, w okresie jesienno-zimowym.

Posadzka Sikafloor Purecem

Na powierzchni 1200 m2 w Pawilonie Edukacyjnym ułożono gładką, nie wydzielającą zapachu i nie zawierającą LZO posadzkę Sikafloor®-260 PurCem® w kolorze RAL 7046 (telegrey 2, odcień szarego), o grubości 2 mm.

Szczeliny wypełniono elastycznym, poliuretanowym materiałem uszczelniającym Sikaflex® PRO 3 o wysokiej odporności mechanicznej.

Źródło i zdjęcie: Sika Poland
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy