Strabag wybuduje nową siedzibę firmy SeaKing

Ocena: 0
1862
Umowa pomiędzy firmami SeaKing, a Strabag, która wygrała przetarg na budowę nowej siedziby producenta i dostawcy systemów cateringowych w Czarnkowie, została właśnie podpisana. Generalny wykonawca przygotowuje się właśnie do przejęcia placu budowy. Inwestycja rozpocznie się w połowie września i zgodnie z kontraktem potrwa do 25 marca 2018 r. Jej koszt to 6,3 mln zł netto.

Inwestycja polegać będzie na rozebraniu istniejącego budynku i postawieniu nowego, dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o całkowitej powierzchni 1242 mkw. W budynku powstaną wykończone "pod klucz" pomieszczenia biurowe, socjalne i sale konferencyjne. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również sieć elektryczna i wodociągowo-kanalizacyjna. Zaprojektowany przez Studio Architektury "KONTUR" budynek biurowy stanowi połączenie klasycznej elegancji i wielkowymiarowych przeszkleń z wygodą użytkowania. Biurowiec zostanie zintegrowany łącznikiem z istniejącą halą produkcyjną w celu usprawnienia komunikacji między obiektami.

Główna siedziba firmy SeaKing mieści się w Szwajcarii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Realizowane przez STRABAG nowe biuro w systemie "pod klucz" wpłynie na komfort pracy pracowników, a tym samym poprawi jej jakość i wydajność.

Źródło i zdjęcie: Strabag
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: