Jak dobrze zawrzeć umowę o prace projektowe

Ocena: 5
1979

Usługi projektowania obiektów budowlanych na ogół uważane są za skomplikowane. Zespół projektujący ma za zadanie odpowiednio przetworzyć i połączyć informacje pochodzące z różnych źródeł i zaproponować zamawiającemu projekt obiektu spełniający jego oczekiwania, bezpieczny, atrakcyjny funkcjonalnie i estetycznie, o korzystnej relacji wartości do ceny oraz o innych współcześnie wymaganych walorach. Jak do tego doprowadzić?

 

 

Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce pt. Kontraktowanie projektowania obiektów budowlanych, która ukazała się nakładem wydawnictwa Difin. Stanowi ona swego rodzaju przewodnik dla stron zainteresowanych zawarciem umowy o prace projektowe, wyjaśnia jak się w podejmowanych w tym zakresie działaniach „nie pogubić”, doprowadzając do uzyskania obopólnych korzyści. Duży nacisk autor położył na kwestie ekonomiczne i organizacyjne dotyczące współczesnego zamawiania usług projektowych w budownictwie, mieszczące się w ramach istniejącego porządku prawnego w Polsce.

Publikacja adresowana jest do szerokiego spektrum klientów na rynku usług projektowych, od dużych instytucji, w tym publicznych, po indywidualne osoby fizyczne. Kierowana jest również do wykonawców usług projektowych – architektów, konstruktorów, projektantów różnego rodzaju instalacji związanych z obiektami budowlanymi, a także do studentów architektury i budownictwa.

Kontraktowanie projektowania obiektów budowlanych

Autor: dr hab. inż. Andrzej Kosecki

Wydawca: Difin Sp. z o.o.

Rok wydania: 2023

Liczba stron: 268

Cena: 69 zł

Księgarnia internetowa: www.difin.pl

https://ksiegarnia.difin.pl/budownictwo/kontraktowanie-projektowania-obiektow-budowlanych

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: