Targi AUTOSTRADA-POLSKA - prosta droga do sukcesu 6-8 maja 2020 r., Targi Kielce

Ocena: 0
2807

Targi AUTOSTRADA-POLSKA to najważniejsze spotkanie branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego w Polsce. Jest to platforma do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych, specjalistami z branży, zarządcami dróg i inwestorami. Wydarzenie przyciąga również przedstawicieli branży badawczo - naukowej i administracji, producentów materiałów, surowców oraz maszyn budowlanych używanych w drogownictwie.

Nowości podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA

Targom AUTOSTRADA-POLSKA  towarzyszą wystawy: MASZBUD - dedykowana maszynom budowalnym  i ROTRA - poświęcona pojazdom specjalistycznym Najbardziej wiodące  w branży firmy zademonstrują nowoczesne maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg oraz innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne. Nie zabraknie również zaprezentowanych podczas targów nowości.

Kolejnym z ciekawych elementów Targów Budownictwa Drogowego będą pokazy dynamiczne, podczas których wystawcy targów MASZBUD i AUTOSTRADA będą mogli bezpłatnie zademonstrować działanie swoich maszyn oraz sprzętu budowlanego. Strefa pokazowa zostanie ulokowana bezpośrednio przy halach wystawienniczych i obejmie duży obszar nieuzbrojonego terenu.

Nowa odsłona targów AUTOSTRADA-POLSKA

Targom towarzyszyć będzie również bogaty program konferencji naukowo-technicznych, seminariów i prezentacji firm. Najmocniejszym punktem wydarzenia są fora i debaty, które stwarzają możliwość do wymiany doświadczeń i rozmów o wyzwaniach.

Tegoroczna oferta wydarzeń towarzyszących targów została przygotowana w nowej, różnorodnej formule. Na specjalnie zaaranżowanych scenach tematycznych poruszane będą najważniejsze branżowe zagadnienia. Przestrzeń Targów Kielce zostanie przygotowana do wystąpień w ramach różnych, wybranych ścieżek tematycznych, co pozwoli uczestnikom wydarzenia wysłuchać wielu merytorycznych wykładów.

Na święto branży drogowej zapraszamy od 6 do 8 maja 2020, do Targów Kielce!

Źródło i zdjęcie: Targi Kielce

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: