ULMA świętuje 35-lecie działalności w Polsce!

Ocena: 5
2335

ULMA Construction to jeden z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie, prowadzący działalność w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach. W tym roku ULMA (d. BAUMA) obchodzi 35-lecie swojej działalności w Polsce.

 

 

ULMA Construccion Polska S.A. posiada obecnie 4 centra logistyczne i 10 biur na terenie całego kraju. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zaufaniu swoich klientów, w ciągu 35 lat z niewielkiej firmy powstała spółka będąca aktualnie jedną z największych w branży, realizująca projekty w każdym segmencie budownictwa.

Firma ULMA oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie deskowań i rusztowań, które są wytwarzane w Europie i certyfikowane przez najbardziej prestiżowe instytuty, gwarantujące wysoką wydajność i bezpieczeństwo prowadzonych prac. Wszystkie rozwiązania są każdorazowo dostosowywane do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

Na przestrzeni 35 lat firma ULMA wzięła udział w najbardziej prestiżowych inwestycjach w kraju, a jej rozwiązania znalazły zastosowanie między innymi podczas realizacji wielu obiektów inżynieryjnych w ciągu dróg S7, S8, S3, S19 czy S6, a także: mostów Południowego i Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, mostów kolejowych M1 i M3 w Krakowie czy tunelu na Zakopiance. Firma ULMA ma ogromne doświadczenie w realizacji obiektów inżynieryjnych metodą nawisową  oraz w technologii nasuwania podłużnego. Ponadto deskowania i rusztowania ULMA były wykorzystywane na  budowie takich obiektów jak: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, elektrownie Jaworzno i Turów, wieżowce Skyliner i Q22 w Warszawie, Andersia Silver w Poznaniu, Global Office Park i Atal Olimpijska w Katowicach, zbiornik przeciwpowodziowy w Raciborzu Dolnym, hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena w Krakowie, warszawska Galeria Młociny, wieża kontroli lotów w Pyrzowicach, czy Stadion Legii Warszawa.

 Przez te wszystkie lata firma ULMA nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i potrzebom swoich klientów. W poszukiwaniu ciągłego rozwoju wprowadza nowe rozwiązania i usprawnia procesy wewnętrzne, aby móc zaoferować klientom nowoczesne narzędzia podnoszące wydajność i wspierające ich w codziennej pracy, w tym ułatwiające pracę w środowisku BIM, jak ULMA Studio i Scaffmax. Klienci ULMA mogą bez ograniczeń korzystać z platformy myULMA, w której znajdują się najważniejsze informacje na temat realizowanych budów. Ponadto ULMA wprowadziła technologię BIM, dzięki której jeszcze efektywniej planuje i realizuje kolejne projekty.

Więcej informacji na temat działalności firmy oraz opis jej największych projektów na stronie: www.ulmaconstruction.pl .

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: