Hilti DD250 - wiertnica diamentowa do betonu. Łatwe użytkowanie, niezrównana wydajność

Ocena: 0
12293
Efektywna, wytrzymała i prosta w obsłudze - tak w skrócie prezentuje się nowa wiertnica diamentowa DD250, która od maja jest dostępna na polskim rynku. Wiertnica diamentowa DD250 to nowy produkt Hilti pozwalający na szybkie i wydajne wykonanie różnego rodzaju prac budowlanych.

Bezkonkurencyjna wydajność

Wydajny silnik o mocy 3,2 kW oraz zastosowanie 4-biegowej skrzynki biegów pozwalają na efektywne i szybkie wiercenie rdzeniowe nawet w najtrudniejszych warunkach. Od małych 12-milimetrowych otworów, po średnice sięgające do 450 milimetrów. Wiertnica doskonale sprawdza się zatem przy przygotowywaniu ślepych otworów na kotwy, otworów pod pręty zbrojeniowe o dużej wytrzymałości, otworów przelotowych na media i kanały wentylacyjne w ścianach i stropach, ale również otworów o bardzo dużej średnicy lub głębokości.

Niezrównana wytrzymałość

Dzięki solidnej konstrukcji wiertnica DD250 jest odporna na najtrudniejsze warunki panujące na budowie. Trwały silnik, masywny wał główny oraz wytrzymała konstrukcja wszystkich mechanizmów gwarantują, że produkt nie zawiedzie podczas pracy. Zaletą nowego rozwiązania Hilti są także wzmocnione szczotki węglowe, które pozwalają na pracę nawet do 300 godzin.


Innowacyjny interfejs

Wiertnica diamentowa DD250 to pierwszy produkt z cyfrowym wyświetlaczem przystosowanym do ciężkich warunków budowlanych. Innowacyjny ekran ułatwia operatorowi obsługiwanie narzędzia na każdym etapie prac. Korzystając ze wskazań na wyświetlaczu, przed wierceniem można idealnie wypoziomować narzędzie oraz sprawdzić wybór odpowiedniego biegu. Funkcja nawiercania otworów o dużych średnicach oraz komunikaty sygnalizujące prawidłową siłę docisku sprawiają, że wiercenie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze

Na wyświetlaczu pojawiają się także komunikaty serwisowe, status urządzenia, a po zakończonej pracy licznik pozwalający na sprawdzenie informacji o czasie wykonanej pracy. Na podstawie tych danych możemy dokładniej zaplanować dalszą pracę z narzędziem, a to z kolei przekłada się na wyższą wydajność i szybsze wykonanie robót budowlanych.

"Wiertnica diamentowa DD 250 to urządzenie o wielkiej mocy, ale jednocześnie niezwykle wytrzymałe i przyjazne użytkownikowi. Zaprojektowany od nowa silnik pozwala na niesamowicie szybką i wydajną pracę przy wielu aplikacjach, a innowacyjny wyświetlacz poprowadzi nas za rękę w trakcie wiercenia i przekaże wszystkie ważne komunikaty o stanie urządzenia" - mówi Michał Płatos, kierownik produktu z Hilti Poland.

Nowy produkt Hilti jest dostępny w sprzedaży od początku maja w sklepach stacjonarnych Hilti Center oraz za pośrednictwem platformy www.hilti.pl. Poza wiertnicą diamentową DD250 w portfolio produktowym Hilti znajduje się jeszcze aż osiem wiertnic diamentowych dopasowanych do różnych potrzeb konsumentów.

Źródło i zdjęcia: Hilti
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: