Mały ciałem, wielki duchem: nowy dalmierz Stanley Fatmax(R)

Ocena: 0
7089
Wyobraźcie sobie w pełni profesjonalny dalmierz. Ma wszystko, co rasowy dalmierz mieć powinien. Wszystko - oprócz groźnego wyglądu. Jest mały, lekki i poręczny. Zupełnie jakby zaprojektowano go specjalnie dla Jamesa Bonda. Przed Państwem nowy dalmierz laserowy STANLEY FATMAX® TLM30.

Precyzja pomiaru

Pierwszym powodem, dla którego warto pomyśleć o zakupie dalmierza laserowego jest precyzja i powtarzalność wykonywanych pomiarów. Urządzenia tego rodzaju biją na głowę wszystkie swoje "analogowe" odpowiedniki (miarki, taśmy zwijane i inne tego rodzaju wynalazki).

Szybkość i ciągłość pomiaru

Kolejna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, to szybkość pomiaru. Dalmierze laserowe robią to w iście mistrzowskim stylu. W przeciwieństwie do urządzeń wykorzystujących wiązkę ultradźwięków, tutaj informacja zwrotna otrzymywana jest natychmiast. Z szybkością ściśle wiąże się także ciągłość pomiaru. I w tym przypadku dalmierze laserowe zostawiają w tyle swoją konkurencję.

Zasięg pomiaru

Nowy dalmierz STANLEY FATMAX® TLM30 od początku był projektowany z myślą o stosowaniu wewnątrz pomieszczeń oraz na typowym placu budowy domu jednorodzinnego. Dlatego też jego zasięg nie przekracza dziewięciu metrów, a dokładność nie ma sobie równych.

Rozmiar, który ma znaczenie

Precyzja, ciągłość, szybkość i zasięg pomiaru - to podstawa. Stanley poszedł jednak o krok dalej. Zebrał wszystkie cechy profesjonalnego dalmierza i umieścił je w wyjątkowo małej, niezwykle poręcznej obudowie. Tak powstał najzwinniejszy dalmierz na rynku - STANLEY FATMAX® TLM30. Urządzenie, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba szybko i bezproblemowo dokonać precyzyjnego pomiaru odległości.

Dalmierz STANLEY FATMAX®: miara sukcesu

Stanley to marka, która tworząc swoje narzędzia czerpie z doświadczenia zarówno majsterkowiczów, jak i osób profesjonalnie działających w branży remontowej i budowlanej. Ich produkty cechuje maksymalna funkcjonalność. Dlatego też nie dziwi fakt, iż dalmierz TLM30 zaprojektowano tak, by jego obsługa mogła odbywać się za pomocą jednego przycisku. Urządzenie to jest przy tym niezwykle poręczne (kompaktowe rozmiary sprawiają, że mieści się w kieszeni). Doskonale radzi sobie w takich sytuacjach, jak mierzenie ścian, meblowanie mieszkania czy urządzanie kuchni.

Cechy dalmierza laserowego STANLEY FATMAX®

Dalmierz STANLEY FATMAX® TLM30 oferuje dziewięciometrowy zasięg mierzenia oraz precyzję (margines błędu) wynoszącą trzy milimetry. Ciągłość pracy dalmierza gwarantują nowoczesne baterie litowo-jonowe.

Zalety STANLEY FATMAX® TLM30 - podsumowanie
  • wszystkie funkcje profesjonalnego dalmierza zamknięte w miniaturowej obudowie
  • doskonały stosunek jakości do ceny (w porównaniu do bezpośrednich konkurentów)
  • szybkość wykonywania pomiarów
  • łatwość obsługi
Źródło i zdjęcie: Stanley
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: