Uniwersalne młotowiertarki Hilti TE 3 do betonu

Ocena: 0
12069
Firma Hilti wprowadziła na rynek dwie bliźniacze młotowiertarki TE 3-C oraz TE 3-M, które gwarantują wysoką wydajność pracy, żywotność oraz są objęte najlepszą ofertą serwisową na rynku.

Młotowiertarki TE 3-C i TE 3-M doskonale sprawdzą się w pracach wymagających zarówno lekkiego podkuwania, jak i np. wiercenia udarowego w betonie i murze, wiercenia bez-udarowego oraz wkręcania.

"Młotowiertarki TE 3 to najnowsze urządzenia Hilti w klasie do 3 kilogramów. Zapewniają wysoką wydajność, aż o 50% dłuższą żywotność urządzenia, a dzięki ergonomicznej budowie także wysoki komfort pracy. Produkty są dostosowane do najwyższych wymagań, jakie stawia branża budowlana" - powiedział Michał Dzieciuchowicz, Kierownik Produktu z Hilti Poland.


Czym się różnią młotowiertarki TE 3-C i TE 3-M?

Wersja TE 3-C z uchwytem SDS Plus pomoże w realizacji wszelkich prac w betonie i murze - od wiercenia, przez wiercenie koronkami i wiertłami pod puszki elektryczne, po lekkie podkuwanie. Z kolei TE 3-M, poza standardowym uchwytem na wiertła SDS Plus, została wyposażona dodatkowo w szybko-zaciskowy uchwyt wymienny. Pozwala on na stosowanie wierteł cylindrycznych, np. HSS do stali oraz łatwiejsze mocowanie końcówek i uchwytów do wkręcania. Tym samym TE 3-M można wykorzystać również przy wierceniu bezudarowym w metalu lub drewnie, a także wkręcaniu.

Obie młotowiertarki mają precyzyjny i stabilny ogranicznik głębokości wiercenia. W nowych urządzeniach Hilti istnieje możliwość opcjonalnego zamocowania zbiornika na pył, który ułatwia wiercenie w suficie i sprawia, że powstający w czasie wiercenia urobek nie tylko nie spada na operatora, ale także nie dostaje się do uchwytu narzędziowego.


Nowy Serwis Urządzeń Hilti - Oferta "3-dniowa lub darmowa"

Młotowiertarki TE 3 zostały objęte nowym Serwisem Urządzeń Hilti, na który składają się dożywotnia gwarancja na wady produkcyjne i materiałowe oraz dwuletni okres "Zero kosztów" obejmujący wszystkie naprawy, w tym także naprawy elementów eksploatacyjnych. Dodatkowo wszystkie elektronarzędzia Hilti obowiązuje oferta "3-dniowa lub darmowa", która daje gwarancję odbioru, naprawy i dostarczenia urządzeń z powrotem do klienta w ciągu 3 dni roboczych lub pokrycia kosztów całego procesu przez Hilti, jeśli usługa nie zostanie wykonana w tym terminie.

Od maja 2016 roku młotowiertarki TE 3-C i TE 3-M są dostępne w sklepach Hilti w całej Polsce oraz w sprzedaży internetowej w cenach odpowiednio 899 PLN oraz 1199 PLN.

Źródło i zdjęcia: Hilti
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: