Walka z pyłem na budowie to walka z wiatrakami? Nie dla tych odkurzaczy

Ocena: 0
6383
Uniwersalne odkurzacze NT Tact marki Kärcher są niezastąpione w branży budowlanej i remontowej, gdzie mamy do czynienia z licznymi zanieczyszczeniami i dużą ilością drobnego pyłu klasy M i H. Dzięki systemowi Tact odkurzacze zachowują dużą siłę ssania nawet przy sprzątaniu znacznej ilości drobnego pyłu. Filtr odkurzacza jest na bieżąco oczyszczany i odkurzacz może pracować bez przerw nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie wybrane modele odkurzaczy NT Tact są dostępne w ofercie promocyjnej. Promocja trwa do końca czerwca 2017.

Szkodliwe dla zdrowia człowieka pyły to problem wszystkich osób pracujących w branży remontowo - budowlanej. Wdychanie ich zagraża zdrowiu i prowadzi do licznych chorób układu oddechowego. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprzętu, który pozwoli bezpiecznie pozbyć się szkodliwych pyłów. Świetnie nadają się do tego właśnie odkurzacze NT z systemem Tact. Ich filtr nie zapycha się (zatyka się lepiej brzmi), dzięki czemu sprawnie zbierają pyły różnej klasy. Branży budowlanej warto polecić trzy modele objęte obecnie oferta promocyjną.


NT 50/1 Tact Te L - duży zbiornik, długa praca

NT 50/1 Tact Te L to wydajna, skuteczna maszyna, która pozwala poradzić sobie z dużymi ilościami drobnego pyłu, jaki spotykamy na każdym placu budowy. Dzięki dużemu zbiornikowi (50 l ) odkurzacz zbiera bardzo duże ilości zanieczyszczeń. Liczne funkcje i bogate wyposażenie tego modelu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki systemowi oczyszczania filtra Tact nie dochodzi do sytuacji, w której filtr zapycha się pod wpływem dużej ilości pyłu: co 15 sek. mocny strumień powietrza uderza w filtr oczyszczając go. Nie dochodzi do spadków siły ssącej i odkurzacz może pracować na pełnych obrotach, nawet w najcięższych warunkach na placu budowy. Urządzenie zostało wyposażone w system antystatyczny z uziemieniem części ssących, węża i kolanka w celu odprowadzania ładunków elektrostatycznych mogących powstawać podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu. Regulowana wysokość uchwytu zapewnia pełen komfort pracy, gdyż można go dopasować do wzrostu osoby obsługującej NT 50/1 Tact Re L. Odkurzacz ten może także zbierać płyny, co sprawia, że zakres jego zastosowań na budowie zwiększa się. Model NT 50/1 Tact Re L posiada także gniazdo do podłączenia elektronarzędzi.


NT 40/1 Tact Te - moc i mobilność

Ten model doskonale radzi sobie z duża ilością pyłów klasy M, dlatego śmiało można rekomendować go budowlańcom. Odkurzacz wyposażony jest w gniazdo do podłączenia elektronarzędzi oraz system oczyszczania filtra Tact. 40 litrowy, pojemny zbiornik zapewnia długą pracę bez przerw. Odkurzacz NT 40/1 Tact Te jest przystosowany do częstego przemieszczania dzięki dużym kołom i ergonomicznemu uchwytowi prowadzącemu. Uszkodzeniom podczas użytkowania w trudnych warunkach zapobiega wytrzymały zderzak. Długi wąż ssący (4 m) pozwala dosięgnąć we wszystkie zakamarki, co znacznie zwiększa efektywność odkurzania. W wyposażeniu standardowym odkurzacza są dwie ssawki: podłogowa i szczelinowa oraz torebka flizelinowa. NT 40/1 Tact Te posiada funkcję włączania i wyłączania przez podłączone elektronarzędzie oraz funkcję automatycznego wyłączania się po przekroczeniu dopuszczalnego poziomu cieczy w zbiorniku.


NT 30/1 Tact -Te L - mały a jednak silny


Wytrzymały odkurzacz z 30 litrowym zbiornikiem zanieczyszczeń w zupełności wystarczy do wydajnej pracy na niejednej budowie. NT 30/1 Tact -Te L świetnie radzi sobie z pyłem, dzięki systemowi Tact. Płaski filtr falisty o bardzo dużej powierzchni filtracyjnej, w jaki wyposażony jest ten model, można wymieniać bez kontaktu z brudem i co ważne, nie zajmuje niepotrzebnie przestrzeni wewnątrz zbiornika, a jest bardzo prosty w montażu. Centralny włącznik pozwala sterować urządzeniem w bardzo prosty, intuicyjny sposób. Mocny zbiornik odkurzacza wyposażony został w zderzak zabezpieczający urządzenie przed uszkodzeniem. NT 30/1 Tact -Te L posiada metalowe koła przednie oraz większe koła tylne, co ułatwia znacząco transport w różne miejsca na budowie. Wąż ssący i kabel są zawsze bezpiecznie przechowywane na obudowie odkurzacza.

Plac budowy to miejsce, gdzie toczy się nieustająca walka z dużą ilością pyłu. Trzeba poradzić sobie zarówno z pyłami, gruzem i większymi zanieczyszczeniami, a także z cieczami. W tych zmaganiach nie ma lepszej broni niż odkurzacze Kärcher NT Tact.

Źródło i zdjęcie: Kärcher
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: