Szalunki PERI DUO - system deskowania do ścian, słupów i stropów

Ocena: 0
5302

Czekasz na dźwig? Masz nowy zespół nieprzeszkolonych jeszcze pracowników? A może zmniejszył Ci się budżet na inwestycję? Czas to pieniądz. Na budowie odczuwasz to najbardziej, dlatego cenne w każdej inwestycji są wszelkie działania, które prowadzą do wyeliminowania strat czasu. System PERI DUO jest odpowiedzią na Twoje wymagania szybkiego, prostego i oszczędnego budowania.

Łączniki licują płyty i nie wystają poza ich płaszczyznę

Szalunki DUO, inne niż wszystkie

Wynikiem wieloletnich badań nad zastosowaniem polimerów i 50ciu lat doświadczeń PERI w zastosowaniach deskowań powstał lekki i uniwersalny system deskowania DUO. Z pewnością docenisz niską wagę płyt i innych elementów konstrukcyjnych, które umożliwią Ci pracę bez dźwigu. Pozwoli Ci to na oszczędności zarówno czasowe, jak i finansowe, wynikające z prowadzenia robót bez żurawia, mniejszego ciężaru do transportu czy też mniejszej powierzchni do składowania. Dodatkowo, praca na budowie z materiałami o niewielkich gabarytach jest lżejsza, wzrasta komfort pracowników, a ryzyko wypadków maleje. Nie można również zapomnieć o innych właściwościach polimerów: nie kurczą się, nie rdzewieją, nie pęcznieją. Wszystko to sprawia, że są korzystniejszym materiałem dla systemów szalowań niż drewno czy stal. Warto również podkreślić, że do oszczędności czasu przyczynia się sprawne czyszczenie płyt za pomocą skrobaka i wody pod ciśnieniem.

Lekkie płyty DUO pozwalają na pracę bez użycia dź‌wigu

Uniwersalny i intuicyjny system do ścian, słupów i stropów

Dzięki PERI DUO, jednym systemem zaszalujesz zarówno ściany, słupy i stropy. Liczba uniwersalnych elementów takich jak łączniki i narożniki jest również niewielka i uniwersalna. Naturalną konsekwencją wymienionych wyżej cech jest łatwość zastosowania całego systemu. Ma to olbrzymie znaczenie w obliczu często obecnie spotykanej i dużej niedogodności na budowie jaką jest zmieniający się zespół pracowników. System DUO i jego proste zasady montażu umożliwiają szybkie zaznajomienie się ze sposobem deskowania. Intuicyjne reguły i sprytne rozwiązania są bardzo przyjazne dla użytkownika. Tak wszechstronne i systemowe podejście pozwala na wysoką efektywność pracy i spore oszczędności.

Lekkie deskowanie do ścian, słupów i stropów

Aplikacja DUO planner

Budownictwo staje dziś przed wieloma wyzwaniami społecznymi związanymi z digitalizacją i automatyzacją procesów. DUO planner jest odpowiedzią PERI na  potrzeby rynku w zakresie prostego projektowania. Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć projekt deskowania systemu DUO dla ścian o różnej wysokości i grubości.  Powstałe proste rysunki oraz zestawienia materiału można bez problemu wydrukować lub przesłać e-mailem, co w konsekwencji przekłada się na wyższą jakość i szybsze tempo realizacji.

Łatwe czyszczenie

Gwarancja sukcesu - niezawodny serwis PERI

Każda budowa to duża inwestycja zależna od wielu dostawców zewnętrznych. Dlatego warto pamiętać aby na każdym jej etapie konsultować się z fachowcami i dobierać takich partnerów, którzy spełnią oczekiwania i założone cele projektu. System PERI DUO to nie tylko produkt z całą paletą korzyści ale również wiedza i doświadczenie szeregu specjalistów oraz sprawnie realizowane zamówienia. Nieodłącznym elementem oferty jest bezpieczeństwo. Eksperci PERI dążą do tego, by zminimalizować ryzyko wypadków i uczynić pracę szybszą i wydajniejszą. We współpracy z nimi zoptymalizujesz dobór elementów systemu, zapewnisz sobie jego bezpieczne stosowanie i zmniejszysz koszty robót deskowaniowych.

Więcej informacji o szalowaniu z systemem PERI DUO znajdziesz tu:

www.peri.com.pl/duo

Źródło i zdjęcia: PERI Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: